KONST / Litografier / Färglitografi 8527481
nr 852 7481
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), signerad, 39/270, motivets mått: 47x55
Kondition: oramad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:02:48
500 kr
700 kr
1.000 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg